statystyki szczegółowe

Aktualności

Dulowa uległa Wolance

• autor: uksdulowa, 2014-02-22 16:57

Dulowa przegrała pierwszy sparing pod wodzą Jacka Skopowskiego. Na boisku w Luszowicach przegrała z ligowym rywalem Wolanką Wola Filipowska.

Wolanka Wola Filipowska – UKS Dulowa 3-1 (1-0)

1-0 Piotr Żbik (34), 2-0 Dominik Ślusarczyk (55), 2-1 Jacek Skopowski (71), 3-1 Piotr Żbik (88)

Dulowa: Bednarczyk – testowany, Kozak, Grzesiakowski, Kot, Burdzy, Gąsior, Wołoszczakiewicz, Siłakiewicz, Majewski, Mikuła oraz Skopowski

W poprzednich czterech meczach kontrolnych pod wodzą Jacka Skopowskiego, który na początku lutego zastąpił Krzysztofa Doległę, ekipa popularnych "Łosi" schodziła z boiska w roli zwycięzców.

UKS wygrał kolejno ze Zrywem Brodła, juniorami starszymi Soły Oświęcim, Pogonią II Imielin oraz 1.FC Katowice.

W starciu z Wolanką, ekipa z Dulowej musiała uznać wyższość rywali. Wynik meczu otworzyć mogli podopieczni Jacka Skopowskiego, ale strzały Jakuba Kota i Rafała Mikuły świetnie bronił bramkarz rywali.

Gola w 34. minucie zdobyli za to piłkarze z Woli Filipowskiej, a dziesięć minut po przerwie podwyższyli rezultat na 2-0.

Potem kontaktową bramkę zdobył Jacek Skopowski, który na boisku zastąpił kontuzjowanego Tomasza Kozaka.

Do wyrównania mogli doprowadzić najpierw Hubert Wołoszczakiewicz, a chwilę później Jarosław Burdzy. Pierwszy z dystansu uderzył w spojenie, a drugi strzelił głową obok słupka.

W końcówce spotkania Adriana Bednarczyka pokonali za to przeciwnicy i to oni zwyciężyli ostatecznie 3-1.