statystyki szczegółowe

Aktualności

Zgoda zwycięża

• autor: uksdulowa, 2014-03-10 20:14

W niedzielnym spotkaniu kontrolnym UKS Dulowa przegrał na wyjeździe z ligowym rywalem Zgodą Byczyna.

Zgoda Byczyna - UKS Dulowa 3-0

Dulowa: Antkowiak - Grzesiakowski, Wołoszczakiewicz, testowany 1, testowany 2, Gąsior, Majewski, Mikuła, Ziarnik, Cienkuszewski, Kołodziejczyk oraz Bednarczyk, Rząsa, Kowalik, Kozak, testowany 3

Spotkanie ze Zgodą było siódmym sparingiem UKS podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej, pod wodzą Jacka Skopowskiego.

Na boisku w Byczynie zespół z Dulowej doznał drugiej porażki (wcześniej przegrał z Ruchem Młoszowa).

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana. Obie drużyny stworzyły sobie po trzy sytuacje bramkowe. Gole jednak nie padły,

W pierwszych dwudziestu minutach drugiej odsłony okazje do zdobycia bramek po stronie gości mieli Cienkuszewski i Kołodziejczyk, jednak sposobu na pokonanie golkipera Zgody nie znaleźli.

Do siatki trafił za to Wołoszczakiewicz. Sęk w tym, że wpakował piłkę do własnej bramki. Gol dodał animuszu podopiecznym Piotra Dobrzańskiego, którzy dwukrotnie pokonali Bednarczyka i mecz zakończył się wygraną Byczyny 3-0.