statystyki szczegółowe

Aktualności

Dulowa zagrała na piątkę

• autor: uksdulowa, 2016-09-14 19:32

W meczu szóstej kolejki UKS Dulowa pokonał wysoko SPRiN Regulice i utrzymał prowadzenie w B-klasie.

UKS Dulowa – SPRiN Regulice 5-0 (0-0)
1-0 Mateusz Niewczas (52), 2-0 Szymon Nowak (55), 3-0 Krystian Filipek (71), 4-0 Krystian Filipek (81), 5-0 Michał Cząstka (88)

Dulowa: Wilk – K. Kowalik (75. A. Kurek), Sadko (60. Filipek), Rejdych, Bobak (46. Nowak), Malczyk (55. P. Głuch), Niewczas, Piotrowski, Wallentin, Cząstka, Kurzański

Zespół dowodzony przez Kacpra Ślusarka odniósł piątą z rzędu wygraną w sezonie i umocnił się na fotelu lidera B-klasy.
Na gole w starciu z Regulicami trzeba było poczekać do drugiej odsłony. Worek z bramkami otworzył w 52. minucie Mateusz Niewczas. Chwilę później wynik podwyższył wprowadzony w przerwie na boisko Szymon Nowak.
Kolejne dwa trafienia dorzucił inny zmiennik – Krystian Filipek. Rezultat na 5-0 ustali w końcówce Michał Cząstka.
Dulowa ma w tabeli trzy punkty więcej od LKS II Żarki i Victorii 1918 II Jaworzno. Druga z tych ekip została ukarana walkowerem za spotkanie trzeciej kolejki z Wisełką Rozkochów (na boisku było 5-4 dla Victorii II). W drużynie z Jaworzna wystąpił bowiem nieuprawniony do gry zawodnik.
W następnym pojedynku (w niedzielę, 18 września) Dulowa zmierzy się w Ostrężnicy z miejscową Jutrzenką.
Rywale w poprzedniej serii niespodziewanie pokonali Regulice na ich terenie. Jutrzenka jeszcze w tym sezonie nie zwyciężyła na swoim terenie, gdzie zremisowała 2-2 z Polonią Luszowice i przegrała 2-3 z Lwem Olszyny.