statystyki szczegółowe

Aktualności

Pełna pula w Ostrężnicy

• autor: uksdulowa, 2016-09-20 19:49

Grająca bez swojego etatowego golkipera Dulowa odniosła szóste zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na wyjeździe Jutrzenkę Ostrężnica.

Jutrzenka Ostrężnica – UKS Dulowa 1-2 (1-0)
1-0 Jakub Cyran (27), 1-1 Mateusz Niewczas (52), 1-2 Michał Gąsior (80)

Dulowa: Prokop – K. Kowalik (62. Burdalski), Sadko (60. Kurdziel), Rejdych, Niewczas, Filipek, Nowak, Gąsior,Wallentin, Cząstka, Głuch (46. Kurzański)

Świetna passa UKS trwa. W Ostrężnicy zawodnicy Dulowej zanotowali szóstą wygrana z rzędu. Mimo że musieli sobie radzić w tym spotkaniu bez podstawowego bramkarza Jakuba Wilka.
Między słupkami zastąpił go z konieczności Daniel Prokop, znany z występów w polu.
Mecz lepiej ułożył się dla Jutrzenki, która prowadziła po pierwszej odsłonie 1-0. Goście wyrównali dwanaście minut po przerwie dzięki trafieniu Mateusza Niewczasa. Pełną pulę UKS zapewnił w 80. minucie Michał Gąsior (na zdjęciu).
Dulowa umocniła się na prowadzeniu w tabeli. Ma w niej trzy punkty przewagi nad Victorią 1918 II Jaworzno oraz sześć „oczek” nad LKS II Żarki i Zrywem Brodła.
To właśnie ostatnia z tych ekip będzie następnym rywalem podopiecznych Kacpra Ślusarka. Pojedynek odbędzie się w niedzielę, 2 października. W najbliższy weekend drużyna UKS ma bowiem pauzę w zmaganiach ligowych.