statystyki szczegółowe

Aktualności

Dulowa gromi kolejnego rywala

• autor: uksdulowa, 2016-10-02 16:39

Pięć goli zaaplikowali zawodnicy UKS drużynie Zrywu Brodła. To siódma wygrana z rzędu ekipy z Dulowej.

UKS Dulowa – Zryw Brodła 5-0 (2-0)
1-0 Jakub Piotrowski (27), 2-0 Mateusz Malczyk (42), 3-0 Mateusz Niewczas (63-karny), 4-0 Mateusz Malczyk (66), 5-0 Jakub Piotrowski (87)
Dulowa: Wilk – Kurdziel (46. Bobak), Niewczas, Rejdych, K. Kowalik, Nowak (46. Filipek), Wallentin, Prokop (46. P. Głuch), Malczyk (70. Kurek), Cząstka

Po przerwie spowodowanej ligową pauzą gracze UKS wrócili na ligowe boiska. I zrobili to w efektownym stylu.
Starcie z Brodłami lepiej mogło się jednak ułożyć dla rywali. W 20. minucie Dominik Skalny stanął przed szansą zdobycia gola z rzutu karnego. Jego intencje wyczuł jednak Jakub Wilk i pewnie obronił strzał zawodnika Zrywu.
Siedem minut później było już 1-0 dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zamieszaniu podbramkowym piłkę do siatki skierował Jakub Piotrowski.
W odpowiedzi znów zakotłowało się pod bramką Dulowej, ale Jakub Wilk nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam z przeciwnikiem.
Jak zdobywa się gole pokazał tuż przed przerwą Mateusz Malczyk (na zdjęciu). Napastnik UKS popisał się indywidualną akcją i podwyższył wynik meczu na 2-0.
Druga odsłona to pełną kontrola spotkania przez miejscowych. Drużyna prowadzona przez Kacpra Ślusarka udokumentowała swoją przewagę zdobycie kolejnych trzech goli.
Najpierw jedenastkę, podyktowaną za faul na Krystianie Filipku, pewnie wykorzystał Mateusz Niewczas. Potem po akcji Michała Cząstki do siatki trafił z najbliższej odległości Mateusz Malczyk.
Rezultat na 5-0 ustalił w 87. minucie Jakub Piotrowski, popisując się bardzo ładnym uderzeniem z dwudziestu metrów.