UKS Dulowa - strona oficjalna

Czy UKS Dulowa przystąpi do wiosennych rozgrywek piłkarskich?

Dulowa na podium Winter Cup

• autor: uksdulowa, 2017-02-14 13:08

Zawodnicy UKS Dulowa zajęli trzecie miejsce w turnieju piłki nożnej halowej Trzebinia Winter Cup 2017.

W Niedzielę 12.0.17 na hali przy ZSECH, popularny "Ekonomik" w Trzebini rozegrana została druga edycja Winter Cup Trzebinia. Do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów: MKS Trzebinia-Siersza, Błyskawica Myślachowice, Korona Lgota, UKS Dulowa, Ruch Młoszowa, Górnik Siersza, Manhattan Trzebinia. Spotkania trwały 12 minut, bez zmiany stron.

Nasz zespół zajął wysokie 3 miejsce, wygrywając 5 spotkań i przegrywając tylko jedno z 3-ligowym MKS Trzebinia-Siersza 1:3, ostatnie spotkanie było właśnie z III-ligowcami. Porażka jedną bramką dawała nam 1 miejsce, co jak na zespół B-klasowy, uważamy za bardzo duży sukces. W naszym zespole wystąpił gościnnie Paweł Piskorz, który trenował z nami od listopada.

"Winter Cup 2017" dostarczył dużo emocji, bo nikt nie przypuszczał, że weterani z Manhattanu czy tylko B-klasowa Dulowa może powalczyć z 3-ligowcami. Trzy pierwsze zespoły zgromadziły po tyle samo punktów i dopiero mała tabelka wyłoniła zwycięzcę. Tytuł obronił MKS, drugie miejsce zajął Manhattan a trzecie nasz zespół.

Wyniki UKS Dulowa:

UKS Dulowa - Błyskawica Myślachowice 3:1

UKS Dulowa - Manhattan Trzebinia 3:2

UKS Dulowa - Ruch Młoszowa 1:0

UKS Dulowa - Górnik Siersza 4:1

UKS Dulowa - Korona Lgota 3:0

UKS Dulowa - MKS Trzebinia-Siersza 1:3

Tabela końcowa:

1. MKS Trzebinia-Siersza 6 15 25:7

2. Manhattan Trzebinia 6 15 13:4

3. UKS Dulowa 6 15 15:7

4. Błyskawica Myślachowice 6 9 8:10

5. Ruch Młoszowa 6 6 3:11

6. Korona Lgota 6 1 5:17

7. Górnik Siersza 6 1 5:18

Najlepszy Strzelec: Piskorz Paweł (UKS Dulowa) - 9 bramek

Najlepszy Bramkarz: Wilk Jakub (UKS Dulowa)

Najlepszy Zawodnik: Borowy Krzysztof (Manhattan Trzebinia)

- Turniej w naszym wykonaniu, należy ocenić bardzo dobrze. Wygraliśmy wszystkie spotkania, a w ostatnim decydującym o zwycięstwie jako tylko B-klasowa drużyna, myślę że napędziliśmy sporo strachu w szeregach MKS-u. Prowadziliśmy, wiedzieliśmy, że nawet porażka jedną bramką da nam zwycięstwo w turnieju. Nikt jednak z nas nie kalkulował, graliśmy o zwycięstwo, bo każdy z nas miał coś do udowodnienia i po części na pewno udowodnił. Gratulacje dla chłopaków z MKS i niezniszczalnych weteranów Manhattanu - Jakub Wilk (Najlepszy Bramkarz Turnieju "Winter Cup")

- Turniej zaliczamy do udanych. Dziękuję trenerowi Kacprowi oraz drużynie za możliwość występu w tirnieju i wcześniejszych treningach. Wspólnie pokazaliśmy, że w piłkę grać potrafimy, mimo różnicy klas rozgrywkowych. Cieszę się z korony króla strzelców, chociaż bez drużyny bym tego nie osiągnął. Gratulacje kolegom z Trzebini zwycięstwa w turnieju, liczę, że jeszcze kiedyś się spotkamy :) - Paweł Piskorz (Król Strzelców Turnieju "Winter Cup")

UKS Dulowa: Wilk Jakub - Cząstka Michał, Wallentin Jakub, Raźniak Rajmund, Piskorz Paweł, Grzesiakowski Dominik, Wideł Marek, Niewczas Mateusz, Piotrowski Jakub, Kurdziel Tomasz. Trener: Ślusarek Kacper

autor: ~mirek@aries.com.pl 2017-02-22 10:33:54

avatar Gratulacje!
Tworzycie dobry, przyszłościowy zespół.
Byle tak dalej w lidze!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Start KamieńUKS Dulowa